| dede_7766 a întrebat:

Am chef de ras... Cele mai amuzante intamplari din viata voastra.mersi:8

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna uite te poti uita aici:http://www.tpu.ro/......ltimul-an/ sunt foarte multe raspunsuri amuzante si cred ca iti va placea macar una din 560:D

| PurePoison a răspuns:

Veneam odata de la scoala cu fetele, cu colege de-ale mele, cand sa traversam o strada, acolo era o balta mare si cu multa gheata pe langa ea, fiind iarna, toate fetele au ocolit-o pe o parte dar eu mai isteata laughing am zis ca ce mare lucru ia sa vad, fac eu doi pasi cand buf! cu fundul in aparolling on the floor, toate fetele au inceput sa rada, cand m-am ridicat eram uda toata, in drum spre casa radeam toate, inclusiv eu, nu ne mai pteam opri din ras laughing

| diadiscodance a răspuns:

Hei buna/. Deci sa incepem.
Eram la patinoar cu cele mai bune prietene ale mele si cei mai buni prieteni ai mei.patinam si deodata am inceput sa patinez mai tare tragandui si pe ceilalti dupa mine.eu uitandu-ma in spate am intrat intr-o persoana mai tanara. ( 35 ani). am fugit.si la un moment dat prietena mea vine la mine spunandu-mi ca acea pe care am lovit-o era mama mea.eu habar nu aveam ca a venit la patinoar. dar cred ca a vrut sa ma surprinda.am ramas cu ea mi-am cerut scuzeelaughing. si dupa aceea am plecat acasa amandoua!

| diadiscodance a răspuns:

Dami si miee o funda. te rogg