| anonim_4396 a întrebat:

Am chef sa ascult niste melodii de gen rapp [mai perverse (da laughing, stiu, cam ciudat) sau despre viata (cum canta Eminem)] sau melodii cum canta Florence +the Machine.

3 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Ascultă melodiile lui Eminem atunci.Caută-i albumele şi ia-le pe rând.Crede-mă, are destule.Şi perverse şi despre viaţă şi despre tot ce vrei şi ce NU vrei.
Baftă!

| fuckeveryone a răspuns:

Nicki Minaj- Super Bass
Nicki Minaj- Starships

| alecsno1 a răspuns:

Daca chiar vrei piese cu eminem am... vreo 15 20 cam asa...bug mafia ultimu album daca il vrei +ceva piese vechi daca le vrei cautama si ti le dau big grin uite o melodie in care mie imi place e "Nane-mesaj catre ceruribig grin