| rockelle75 a întrebat:

Am chef sa dau funde... ce mai faceti voii?

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Naspa...sunt racita.maustura in gat, stranut din 10 in 10 minute, beau Fervex din ala.(are un gust.) asa...sa mai continui? te-am pupat.:*

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răspund pe TPU și ascult http://www.youtube.com/watch?v=YVkiJ230Ms8&feature=related
Pa, pa.

| BeHappyForMe a răspuns:

Pai raspund la cat mai multe intrebari ca sa iau funde dar daca tu dai pe gratis nu imi faci una cadoul?

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Bine, ajut pe TPU, ascult muzica, vorbesc pe messenger si imi fac temele. Tu, ce faci?

| croissant a răspuns:

Stateam pe hi5

| BiaSiAtat a răspuns:

Astept sa vina noaptea ascult Music Channel in timp ce mannc cipsuri!(paprika)

| A12NDRA a răspuns:

Foarte bine multumim, am terminat scoala si acum suntem gata sa rupem patul de mai mult somn. Dar tu ce mai faci?

| Irina117 a răspuns:

Eu stau pe TPU şi ascult muzică. Aştept şi vacanţa!tongue
Tu?big grin

| silence a răspuns:

Ascult muzica laughing u? smug

| DeeaLove08 a răspuns:

Ma uit pe site si mananc ciocolata( + vorbesc pe mess, ascult muzica)laughing tu ce faci?
ps: fundita? plz!

| Katerine a răspuns:

Facem bine tu?

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Buna!

In acest moment stau pe TPU si incec sa dau raspunsuri cat mai bune laughing ascult muzica, pe mess, pe hi5 si tot asahappy

Pa-pa.

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Incerc* Scuze!puppy dog eyes

| Elly213 a răspuns:

Bine... mi-ar placea o funditahappy

| Andraanda a răspuns:

Bine ma uitam pe cainevirtual happy... u?

| coolgirl16 a răspuns:

Binelaughing astept sa Vina Ziua De Mainelaughing

| kidu03 a răspuns:

Bine...iti astept funda si ma bucur de zapada. pup!happy

| gabri20brokencyde a răspuns:

Bine u?