| Claudia15Maria a întrebat:

Am ciclu de 3 luni si astazi este luna a treia si trebuia sa imi vina si nu mi-a venit sa ma ingrijorez? P.S. Un baiat si-a frecat p... de p... mea adica sunt virgina pot ramne insarcinata?

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu poti ramane gravida...

| mona a răspuns:

Esti la inceput, nu ai motive de ingrijorare, ciclul se va regla cu timpul, insarcinata nu esti

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vai de capul tau fetito, lasa te repede de prostii.

| darriya a răspuns:

"si-a frecat"laughingtu nu?laughing bai ce copii retardati, ma intreb, maine vei intreba daca nu cumva ai ramas gravida ca ti-a bagat ala un bat in c.r laughing)morrr

| darriya a răspuns:

Ai 11 ani si te calareste baietii? Doamne, ce au ajuns copiii din ziua de astazi, pe urma intrebi pe aici de ce te bat parintii.

| 12AA a răspuns:

Dacă ti-a venit ciclul de 3 luni. câti ani ai, curiozitate. Nu trebuie sa te ingrijorezi el se va regla si nu, nu poti