| georgiana_5758 a întrebat:

Am citit despre demi lovato ca si-ar taia mainile, dar nu cred.eu zic ca sunt urmele bratarilor.
voi credeti ca se automutileaza?

Răspuns Câştigător
| ioana_7606 a răspuns:

Totul e posibil numai ea stie.Totusi ar fi posibil deoarece a fost si intr'un centru de reabilitare chatterbox sa speram ca nu se automutileaza.

Pa, pa!

5 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Eu cred ca da. Am vazut si poze in care parintii se duceau sa o viziteze deoarece era internata. Dar si-a revenit acum.

| blackrose269 a răspuns:

A suferit foarte mult dupa Joe Jonas si a inceput sa isi distruga viata.Si-a revenit acum dar da, cred ca se automutila.

| Alleee18 a răspuns:

Si vei tot citi genul asta de porcarii. obisnuieste te cu ideea ca asemenea reviste/site uri sau ma rog, unde ai citit tu.au nevoie disperata de "stiri bomba" si atunci cand vad, de exemplu, o urma de la bratara...hopa.gata,fata si a taiat mainile.nu e adevarat.e o mare porcarie asa ceva.:*

| Adry05 a răspuns:

Nu credthinking, s-a drogat si a ajuns la un centru de reanimare dar nu cred ca se automutileaza. Cred ca stii si tu si te-ai obisnuit cu ideea ca paparazzi inventeaza tot felul de barfe, pornind de la povesti adevarate asta e adevaru, si le infloresc in asa fel incat sa faca publicitate negativa unei vedete, poate o rivala de-a lui Demy i-a platit sa inventeze asa ceva. Eu nu cred, acum depinde si de parerea ta, dar sper sa nu crezi in asa cevabig grin. O zi buna!:*:*:*

| CrissAnka a răspuns:

Eu cred ca orice e posibil, doar ea si dumnezeu stie daca sa taiat la maini