| no_5867 a întrebat:

Am citit in niste revisterolling eyes ca cica Bill Kaulitz este anorexic este adevarat?

11 răspunsuri:
| Chocolate a răspuns:

Uita-te si tu putin la cum aratawinking. Tu ce crezi?happy

| no_5867 explică:

este adevarat ca este anorexic dar tot nu imi vine sa cred asta...

| LCD a răspuns:

La cat e de slab...

| fluturas a răspuns:

Stai sa-l intreb laughing

da si eu am citit.si inreviste si pe net tongue
la cum arata eu cred ca da...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap. Daca arata ca si Tom smug.

Răspuns utilizator avertizat
| Klara a răspuns:

Ceva nou? Acum chiar arata ca o matura, si frate'su parca e un mop uzat.

| no_5867 explică:

Scz ca zic dar vb km urat de iei ( prost edukta)

| Klara a răspuns:

Mai fetita, esti...penibila! happy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Dupa cum arata, iti poti da seama usor. oricum sunt niste ratati.

| Whatthehell66 a răspuns:

Klara daca nu ai chef sa dai raspunsuri fara a insulta gemenii kaulitz atunci mai bine taci.
Acsy si eu am citit pe net ca este anorexic [si in reviste] iar la un moment dat chiar a declarat ca e adevarat anuntul. Dar de putina vreme a aparut la tv (music max, mussic channel etc) ca ar fi inceput sa manance si chiar ca s-a mai ingrasat. Daca mai pune cateva kg pe el sigur isi revine. Oricum asta si face.
Asa ca stai linistita. Bill al nostru o sa revina la normal. Te pup dulcekiss. Bye wave

Funda?big grin