| Dina a întrebat:

Am citit intimplator pe net ca baietii apreciaza mai mult o prietena decit o iubita? Baieti, care e parerea voastra? Daca apreciaza mai mult o prietena, de ce? daca nu, de ce?

Răspuns Câştigător
| CrowKiss a răspuns:

Nu sunt baiat dar cred ca ti pot raspunde. Baieti apreciaza mai mult o prietena, deoarece daca este prietena nu le impune anumite lucruri. Iubitele sunt uneori,, enervante,, pentru baieti din cauza geloziei... si a altor chestii. Dar daca iubita se poarta cu baiatul frumos, merge si asa.