| BubuAdriana a întrebat:

Am cont de adobe.com da nu pot sa descarc de ce?
fundabig grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai cont la Adobe asta ce inseamna ca toate sunt gratis?
Gratis ai doar astea: Adobe Reader, Adobe Flash Player, Adobe AIR, Adobe Shockwave Player iar restul sunt cu bani (bani grei daca vezi ce pret au) Adobe® Creative Suite® 5 Design Premium, Adobe Acrobat® X Pro, Adobe Illustrator® CS5, Adobe Flash® Professional CS5, Adobe After Effects® CS5, Adobe Photoshop® Lightroom® 3 Adobe Creative Suite 5 Master Collection, Adobe Photoshop CS5 Extended, Adobe Dreamweaver® CS5, Adobe Premiere® Pro CS5, Adobe InDesign® CS5, Adobe Photoshop Elements 9 si care or mai fi acolo! Ai si versiuni trial de proba 15 sau 30 de zile pentru unele programe pe care nu le recomand pentru ca lasa urme in windows! Majoritatea dintre ele sunt crackuite pe net...depinde care te intereseaza!