| Ioana4you_9496 a întrebat:

Am cunoscut un baiat acasa la prietena mea cea mai buna. El era mprieten de familie cu prietena mea cea mai buna, pe cand eu doar o prietena de incredere pe care a cunoscut-o la scoala. Ne placem reciproc dar am hotarat sa fim doar prieteni deoarece ne puteam intalni foarte rar doar la prietena noasta. Eu i-am spus prietenei mele si de atunci incearca sa ma departeze
de el. Oare e geloasa? Eu inca mai tin la el dar nu stiu ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| alex_7631 a răspuns:

S-ar putea ca prietena ta sa fie geloasa, sau vrea doar sa te protejeze, dar oricum tie daca iti place de el nu vad de ce sa nu fiti impreuna nu doar prieteni, daca iti place de el si el de tine, si nu cred ca nu va puteti intalni numai la prietena voastra sa fim seriosi, in dragoste totul e posibil!

1 răspuns:
| Emena a răspuns:

Poate si ea il place, si il vrea pentru ea laughing