| justanillusion a întrebat:

Am cunoscut un baiat care are 2 fete cand este cu mine se comporta frumos si cand este cu prietenii lui se poarta ca un vagabont. Ce trebuie sa fac? help

Răspuns Câştigător
| βeβeℓușa a răspuns:

Vagabonti sunt aproape toti baietii dar ce sa ii faci...mai intai se comporta foarte frumos cu itne cas si cum te'ar iubi cu adevarat te bgai cu el nu il bagi in seama o saptamana. si gata s-a sfarsit! Il vezi cu alta uitand de tine. Sa stii lupul isi schimba coada dar naravul ba. Vreau sa spu ca un om care unb comportament cu cineva are cu toata lumea. Un singur suflet si gata. las'o balta adica te iubeste? ti'a spus-o in fata? daca nu uita'l si gata nu mai are niciun rost. daca da eu spun sa lupti pentru el si sa il iubesti dar daca ajungeti la statusul de a avea o relatie fii fidela si poate asa se va schimba♥ mult succes! funda?

2 răspunsuri:
| Wink a răspuns:

Si eu sunt unul din acei baieti, dar si cand sunt cu prietenii, chiar daca am alta fata, am un singur suflet. Incearca sa vorbesti cu el, si daca te iubeste... se va schimba pentru tine!

| FunnNNNNnnKy a răspuns:

Tu in aceasta situatie incearca sa stai calma,nu ii da prea mare atentie,el va simti ca tu ii dai prea multa atentie si atunci va face mai rau, incearca sa iti menti echilibrul, adica...fi tu insuti,comportate normal si acordai cate putin din toate,nimic mai mult,asa el isi va da seama ca nu te intereseaza ceea ce face el, ci ceea ce este el ca persoana, desi comportamentul lui lasa de dorit...tu fii naturala, asa zic eu parerea mea.acum succes!happy