| SweetCrazy a întrebat:

Am cunoscut un baiat care e super dulce si la cum se uita la mine vrea sa ma sarute da el are experienta si eu nu... sad ce sa fac? Va rog nu raspundeti la caterinca, sau cu "totul vine de la sine", chiar vreau ceva practic. Si nu ma faceti proasta, e prima oara... am emotii! Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| oanawww45 a răspuns:

De fapt o sa=ti zic cea ce nu vrei tu sa auzi big grin : sarutul vine in pachetelul de instincte cu care ne nastem happy acum ce crezi ca o sa ti spunem ca trebuie sa iti lipesti buzele de buzele lui si s. a. fiecare saruta diferit. Tie ti-e frica ca nu vei reusi sa saruti la fel ca el? Si daca iti dam instructiuni tot nu le vei urma ca in momentul acela numai la noi nu te vei gandi!happy Il saruti pentru ati exprima dragostea fata de el si il vei saruta asa cum iti place sa iti impartasesti iubirea fata de el! nu ca...''Vai nu stiu sa-l sarut! CE ma fac? '' Pai tu vrei sa-ti impartasesti dragostea fata de el sau vrei sa-i arati ca '' Eu sunt cool si ii arat ce bine stiu eu sa sarut!''? happy totul v-a iesi bine daca vei face cea ce iti vine tie, ca daca m-as lua dupa alti probabil in acel moment el isi v-a zice in gand ''Oare Ce incerca sa faca asta?'' ca probabil vei incerca sa-l musti de buza si asta nu prea mere la primul sarut dar cred ca nici nu te-ai gandit la asta. Bafta!happy

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai eu zic sa astepti sa faca el primul pas, daca tot zici ca te place.Cred ca ai emoti doar fiindca il placi big grin nu ca nu ai sti cum sa reactionezi...defapt nu cred ca e necesara aceasta intrebare. Faci ce crezi tu ca este mai bine, indiferent de ce raspunsuri primesti! Dar esti tu suta la suta sigura ca el te place? Oricum sper sa fie OK!big grin

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai chiar totul vine de la sine.In momentul acela nu trebuie sa te gandesti la cum va fi acest sarut.nu te gandi la nimic laughing. Lasa'l pe el sa te sarute.si dupa zambestee.si gatalaughing

| llucixxl a răspuns:

Hmmm... l-ai "gustat" se pare.