| nebuniciutau a întrebat:

Am cunoscut un baiat x si cred ca-mi place de el asa si lui de mine dar exista faptul ca prietena mea cea mai buna a injurat prietena lui x si x s-a suparat si nc ca amici nu mai vrea sa fiecrying ce ma fac crying

Răspuns Câştigător
| hjjd a răspuns:

Off.baietii astia, mereu ne fac probleme.incearca sa i explici ca nu este vina ta ca prietena ta ceaa mai buna a injurat-o pe prietena lui x. daca nu merge roag-o pe prietena ta cea mai buna sa vb cu el(doar este vina ei). stai linistita pana la urma va trebui sa vorbeasca cu tine

3 răspunsuri:
| ERazvy a răspuns:

O sa fie si altu nai frica happy

| xtremekisss a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca u nu ai nici o legatura cu ce a zis prietena ta si sa il lamuresti...nu iti pot explica acum...da-mi pe privat id-ul tau

| TraficantaDeFunde a răspuns:

Pai daca ii placea cu adevarat de tine nu se supara dintr-o prostie mai ales ca prostia aceea nu tu ai facut-o si prietena ta! Tu ce vina ai?, ce prietena ta nu e catelusa ta sa-i spui ce sa zica si ce sa faca
Eu in locul tau las intreba ce vina ai tu? Inteleg cu prietena ta numai vrb. dar tu? Hai ma lasi cal bat daca nu se impaca cu tine rolling on the floor SUCCES