| pentru ca asa imi place a întrebat:

Am cunoscut un tip... E cu 2 ani mai mare ca mine.
E de treaba...si e foarte dragut
De fiecare data cand ne desparteam imi dadea un pupic pe obraz.
Si intr-o seara eram numai noi doi si dupa ce am vorbit m-a imbratisat apoi m-a luat de mana si am vrut sa il pup pe obraz dar el a intors capul in aceeasi directie cu a mea, se apropia usor si cred ca voia sa ma sarute.
Dar nu l-am lasat.nu stiu daca am facut bine ceea ce am facut.
Poate pentru ca il cunosc numai de o luna.
Simt ceva pentru el...parca avem o conexiune speciala.Simt de parca l-as cunoaste de ani intregi.
El mai vorbeste cu inca o fata care e cam vulgara si nu stiu. mi se pare ca o place.
Ei or sa faca revelionul impreuna dar se cunosc de putin timp.Mentionez ca tipa abia s-a despartit de ex-ul ei.
Si sunt foarte geloasa pe ea si plang aproape in fiecare seara dar nu as spune nimanui.Pentru ca ai mei nu m-ar intelege.
Am impresia ca o place si pe ea dar atunci
de ce face toate gesturile alea.pentru mine
Chestia aia cu sarutatul cand l-am respins eu s-a intamplat aseara.
Si pe mess imi pune :X:X si mi-a trimis o melodie foarte draguta...pe care mi-a dedicat-o intr-un fel...
Va rog ajutati-ma
Nu stiu ce sa fac
Scuze pentru mesajul lung!
Voi sunteti singurii de la care pot primi un ajutor.
Va multumesc mult!

EU

Răspuns Câştigător
| Strify a răspuns:

Off. Dragostea asta ne da batai de cap.fi atenta ce gesturi face cu acea tipa o ia in brate? o saruta? daca nu face aceste chesti inseamna ori ca tipa e o prietena foartea apropiata lui sau ca el vrea sa o ajute pe tipa sa treaca peste fosta despartire... In orice caz fi mai atenta la gesturile pe care le face cu ea si la gesturile care le face cu tine asa o sa-ti dai seama pe cine iubeste. Daca tipul te priveste drept in ochi siti zambeste inseamna ca incolteste niste sentimente frumoase pentru tine

2 răspunsuri:
| anonimdsfdg45656 a răspuns:

Vb cu el despre asta. spune-i tot c ai pe inima si va intelege iar in final pune-l sa aleaga intre tine si ea. atunci se va afla adevarul pe cine iubeste el cu adevarat...nu stiu cat de folos iti va fi raspuns meu dar eu am incercat sa-ti dau o idee

| pentru ca asa imi place explică:

Pai... tipul se uita tot timpul in ochii mei...
si cand zambeste...
avem foarte multe in comun.
cu tipa aia nu a mai facut revelionul pentru ca s-a dus numai ea cu o prietena nu stiu unde.
si cred ca el nu a mai vrut.
nu a luat-o in brate si nici nu a sarutat-o.
sunt prieteni de putin timp.
va multumesc foarte mult pentru raspunsuri.
o sa va povestesc ce am facut...pentru ca o sa ies cu el...
abia astept.
merci mult pentru raspunsuri!