| dulc3'maria a întrebat:

Am dat uninstall la avg antivirsul meu deoarece nu mai are bun am dat un restart dar acum mi'au aparut toate icoanele acelea"sau cum se spune"foarte mari pe desktopcryingnu stiu cum sa le fac mici ajutor va rog din sufletcrying

Răspuns Câştigător
| pisicutzaa a răspuns:

Da click pe start, intra la panelul de control in dreapta si dupa uita-te unde scrie aspect si personalizare si da click dedesubt pe modificare resolutione desktop sau scherm in fine cum scrie si dai pe nr 1 sau 2 depinde cum e controleaza sper ca ti-am fost de ajutor, pup