| HeloKity a întrebat:

Am de facut un referat la engleza despre Craciun.Despre ce as putea scrie?

Răspuns Câştigător
| Iustina_1557 a răspuns:

Ai putea scrie despre spiritul craciunului despre bucuria copiilor cand deschid cadourile Pentru ca oamenii sunt mai buni de craciun caci e o zi speciala in care toata lumea e fericita si langa familie copii sunt bucurosi si se joaca in zapada merg la colinde si fac omuletii! E un lucru foarte frumos sa fii aproape de toti cei dragi intr-o zi atat de minunata

1 răspuns:
| Annagtfo a răspuns:

Ai putea scrie despre legenda lui Mos craciun