| nina52 a întrebat:

Am de realizat un discurs si nu am nicio idee este pentru cls 8 dar eu sunt in clasa 7 si e dificil sa iti iei ramas bun de la colegi

1 răspuns:
| byy a răspuns:

As vrea sa incep discursul prin a va felicita pentru ca ati fost niste colegi grozavi si prin a va cere scuza daca v-am suparat cu ceva, dar nu am facut-o intentionat! mi-a facut placere sa va fiu colega si regret ca trebuie sa ne despartim.acesti ani vor ramane in amintirea mea si nu ii voi uita usor, caci ei fac parte din amintirile copilariei! nu va voi uita! cu drag, nina!