| DianaPaula14 a întrebat:

Am descarcat sweetim de pe net si acum nu mai am google ca pagina de inceput! Am google crhom, da cand dau pe google nu imi apare acolo jos ajutati-ma pls...

2 răspunsuri:
| OnixXdd a răspuns:

Scrie în bara de adrese: " chrome://settings/browser " şi dă enter. Unde scrie Pagina de pornire, la Deschideţi această pagină în dreapta şterge ce scrie şi introdu http://www.google.ro/ şi gata.

| IoNuTz96 a răspuns:

Deci intra pe iconita de internet, asteapta sa ti se dechida pagina d einternet oricar va fi, apoi uiate pe bara de sus, trebuie sa iti apara in colt in dreapta, dupa " Page "si "Safety", iti apare "Toopls", da clic pe tools si dai la internet options si apoi iti apare ceva, dupa aia undeva la home page ii un tabel in care scrii ce pagina vrei sa ti se deschida cand intrii pe net, deci acolo scrii www.google.ro dupa care dai ok si dupa aia iesi de pe internet si intrii iar, :D bafta, fundita? :D