| freeteenager a întrebat:

Am dimensiunile 90-73-90. Stiu ca nu arat perfect si ca la 1, 64 inaltime, am 49 kg, dar vream sa vad daca sunt chiar atat de grasa pe cat ma gandesc eu ca sunt sad *fara jigniri, nu toti sunt perfecti*

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Nu esti grasa deloc, ar trebui sa fii mandra daca ai 90 in partea de sus. happy De exemplu, eu am 1.70 si 55 kg si numai vreo 86 sus...E acelasi raport la noi doua, cu diferenta ca tu esti mai "dotata", deci simte-te bine in pielea ta.winking

3 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Again?

Daca am si eu ocazia sa imi spun parerea Da esti subnutrita. da faptul ca te consideri grasa este de boala psihica.

Dar asta e doar fishing for compliments... atunci du-te tare. daca tu chiar crezi ca esti grasa AI o problema si nu fizica ci mentala.

Trebuie sa lucrezi sa increderea in tine si la cum te privesti.

Have fun si capul sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut si eu sunt cam obez dar am 10 ani tu cati ai imi dai terog skype si yahoo sau facebook ti le zic oe ale mele

skype:cristian20034
yahoo:elekes_cristian
facebook:eleks cristian (am o poza cu un lup si scrie sias sus)

| DiannaaMiha a răspuns:

Nu esti grasa deloc...esti ok, adica ce mai vrei 1, 64-49 Kg si 90-73-90 ce as vrea si eu sa fiu ca tine sad eu am 1, 66-51 kg, si 89-62-90 si ma consider prea slaba