| rochyy a întrebat:

Am facut o mare greseala... crying am mers la o coafeza sa ma tund si ma distrus complet! stau tot timpul cu parul prins in coada (sau ce a mai ramas din ea) si atat. as face orce sa imi creasca parul repede! va rog spuneti-mi niste tratamente ca sa imi creasca parul mai repede sau nu stiu altceva... cryingcryingcrying!

2 răspunsuri:
| xxxgirl a răspuns:

Uleiul de ricin!happy

| angel09 a răspuns:

Incearca sa iti faci masca cu ulei de ricin de 2 ori pe saptamana si in fiecare seara maseaza-ti scalpul...bafta! nu mai fi trista dupa unghii si par sa nu plangi niciodata, vor creste inapoi.