| anonim_4396 a întrebat:

Am facut o pagina de facebook, si nu stiu cum sa-i fac publicitate, pentru ca e despre emo din Romania, si nu pot face publicitate pe alte pagini mari, pentru ca aia nu vorbesc romaneste, si eu vreau sa postez chestii in romana, cum sa fac?

8 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Cum se numeste pagina?

| Cσcσ a răspuns (pentru ByMine):

I-am invitat eu pe cativa dintre prietenii mei sa iti aprecieze pagina.

| ByMine a răspuns (pentru Cσcσ):

Thx, da. nu stiu daca o sa le placa Emo stuff laughing

| Cσcσ a răspuns (pentru ByMine):

laughing mie imi plac, mereu mi-au placut si am pe facebook cativa prieteni care o sa dea like happy si poti sa le trimiti linkul mai multor oameni de pe fb poate o sa-ti dea like happy

| ByMine a răspuns (pentru Cσcσ):

Uite id`u meu daca ai chef de vorba : lariane. evelin
Imi place sa socializez cu lume pe care no cunosc laughing)

| Cσcσ a răspuns (pentru ByMine):

Si mie laughing big grin

| Anonim126 a răspuns:

Pai. Cauti grupul numit "DOAR PUBLICITATE NIMIC ALTCEVA". Intri in el, si scrii "Like, dau back ( + linkul de la pagina ta ), atunci, lumea va da like la pagina ta, dar si tu trebuie sa dai like la alor. happy
Sper ca te-am ajutat. big grin Fundaa? :3