| gabriela232323 a întrebat:

Am facut pipi si dupa am observat o picatura de sange din ce cauza poate fi?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibil sa te afli intro perioada foarte apropiata de menstruatie. Sau ceva sa-ti fi lezat in vreun fel himenul. Alta explicatie logica nu exista.

| fibonacci a răspuns (pentru corbulalbrosu):

O infectie urinara... daca te si ustura...bea mult ceai de cozi de cirese :*

| corbulalbrosu a răspuns (pentru fibonacci):

Se pare ca totusi nu are senzatii de usturime, deoarece consider ca era imposibil sa uite sa aminteasca si de acel aspect care de regula este estrem de neplacut. Tu ce crezi?