| marmotaloiala a întrebat:

Am făcut se€ cu iubitul meu, și eu am avut pantaloni dați deoparte și el și-a dat drumul pe bulanul meu, și a curs până în chiloți e posibil să rămân însărcinată?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„el și-a dat drumul pe bulanul meu"
Iti vor apare vergeturi.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar ala nu a fost sex odata ce si-a frecat-o doar

suntserios
| suntserios a răspuns:

Abia astept sa inceapa scoala sa va mai tina ocupati. E plin de intrebari din astea de la copii care au aflat niste cuivinte legate de sex si acum scriu povesti pe TPU

| Hyperion7 a răspuns:

Sperma trebuie sa intre in vagin pentru a exista o sarcina!

| DontActLikeMe a răspuns:

Nu. 0 șanse de sarcină atâta timp cat el nu și-a dat drumul ÎN tine, în perioada fertilă. Deci stai liniștită.

| Lubeniță38900 a răspuns:

Dacă nu și-a dat drumul in vagin, NU.