| mardeamor a întrebat:

Am facut sex neprotejat miercuri iar azi mi-a venit insa nu a ejaculat in mine.este bine data la care mi-a venit insa as vrea sa stiu daca as putea fii insarcinata. mai imi venea dupa 2 zile.sau in cat timp se formeaza acel embrion sau cum se zice? va rog raspundeti-mi sincer mersisad

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai dureaza cam 1-2 saptamana pana la formarea embrionului ala. Daca nu a ejaculat nu are cum sa fii...de asta e bine sa foloseasca prezervativul, dar oricum daca ti-a venit atunci e bine!