| Zozoleparfumath a întrebat:

Am facut un test de sarcina care mi-a iesit negativ. dupa 5 zile de la test mi-a venit menstruatia...nu pot fi insarcinata nu? mentionez ca nu a fost nici o picatura de sperma, deoarece ejaculase cu 12 ore inainte, insa o persoana ma speriat f tare ca pot ficrying va rog aste rasp urgent!sadcrying fundita *

Răspuns Câştigător
| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Nu daca ti-a venit mestruazia nu poti sa fii insarcinata, dar pentru siguranza ta fa un alt test de sarcina dupa 5 zile de cand iti trece menstruatia. succes