| maiabia1995 a întrebat:

Am fost anul trecut cu un baiat de la mine de la scoala si a fost foarte frumos cat am stat impreuna. Ne-am despartit si ne-am certat urat de tot, nu am vorbit un timp si cand ne-am impacat sa fim iar amici mi-a spus ca a plans dupa mine straight face. Acum imi place din nou de el, dar e foarte distant si nu prea vorbim asa des, nu stiu ce sa fac. E foarte timid si nu stiu. Ce sa fac? Sa ii spun ca il plac din nou?

Răspuns Câştigător
| Smarandica a răspuns:

Nu normal ca nu
:-J
ASta cum ca o plans e o vrajeala.Toti (aproape) zic asta :-J
Fataa... Tu arata-i ca nu e singuru' baiat dragut. Demonstreaza-i ca esti o fata curtata. Fa-ti prieteni.(baieti)
Esti tanaraaaaaaaaaaa:X Distreaza-te!
Nu ezita! Nu sta in casa sa bocesti dupa unu ce acum se arata indiferent. Fii si tu indiferenta cu el.
Sper ca te-am putut ajuta cu ceva...
PS: nu mai fa tu primul pas:X O sa ai de castigat
Bafta:*