| Floricikmov a întrebat:

Am fost cu un baiat 2 luni si o saptamana si plus ce am mai fost inainte dar ne-am despartit din cauza lui pentru ca el nu a mai vrut...mi-a spus multe si de aceea cred ca inca ma mai iubeste.dar s-au intamplat si cateva lucruri care mai m-au facut sa cred ca si nu ma iubeste.ce sa fac acum incearca sa se combine cu altcineva sau poate sau combinat dar ce pot sa mai fac eu inca il mai iubesc.

Răspuns Câştigător
| Me01 a răspuns:

Buna
Vorbe, vorbe si iar vorbe. Degeaba a vorbit daca nu a demonstrat nimic.
Fi indiferenta si lasa-l daca nu a știut sa te aprecieze. Nu merita sa stai după cineva care îți spune doar vorbe aruncate in vânt fără nici o fapta.

4 răspunsuri:
| Me01 a răspuns:

Multumesc
Ai grija de tine

| Floricikmov explică (pentru Me01):

N-ai pentru ce ai fost dragut si ai spus doar adevarul

| Dolyta a răspuns:

Pai daca v-ati mai despartit o data pentru ca a vrut el, inseamna ca nu mai este atras de tine, a fost o dragoste trecatoare. Sunt atatia oameni in lumea asta care raman singuri pana la batranete, deoarece nu toti ne gasim marea iubire care sa dureze o viata.

| MEduard a răspuns:

Bună.

Faza este că doar ți-a spus, nu ți-a dovedit. Din câte ştiu fiecare fată vrea fapte şi nu vorbe. Personal cred că degeaba îl iubeşti pentru că el nu o face. Chiar nu işi are rostul să îi mai dai atenție.