| Useria a întrebat:

Am fost cu un baiat. El intre timp sa facut mai insensibil si m-am despartit de el desi eram cu el de 4 ani. Azi dimineata am aflat ca el inca ma place si ii place felu meu de a fi si acum el e mai frumos dar tot acelasi comportament are. Eu as vrea sa ma impac cu el dar apoi ma gandesc cum era atunci si tinand cont cum se comporta atunci ca nu prea ii pasa lui ii placea doar sa ne sarutam si nu prea vroia sa ma cunoasca mai bine dar bine...noi ne stim de la gradinita deci voi ce ziceti? S-a maturizat oare are 13 ani ca mine. Sa ma impac cu el? Cel mai Bun raspuns primeste FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| zuziOoO a răspuns:

Nu,nu conteaza cum arata si ca e popular sau chestii din astea,ci cum te trateaza,daca nu se comporta frumos cu tine de ce sa te impaci cu el,doar de ochii lumi? nu,odata am fost cu un baaiat,si deaba ma baga in seama,era foarte indiferent,si apoi am fost cu altul si tipul indiferent a fost foarte gelos,si a vrut sa fie din nou cu mine,dar nu am acceptat,fiindca am vazut cum se poarta cu mine,nu fi cu el chiar daca toata lumea va spune ca va potrivitii, si ca va sta bine in preuna, asa mi-au spus si mie dar nu am acceptat

1 răspuns:
| allyssa a răspuns:

Sincer nu cred ca el s-a maturizat.are 13 ani, baietii se maturizeaza mult mai tarziu; el e inca un copil, nu stie ce e dragostea si nu o sa se comporte asa cum vrei tu.la varsta asta baietii vor sa fie foarte tari,sa fie lasati sa faca ce vor ei ca sa poata sa impresioneze fetele; sunt mai rebeli; crede-ma iti pierzi timpul cu el. daca vrei sa ma asculti bine, daca nu poti sa fii din nou cu el, dar cred ca te va dezamagi din nou.