| TheDarkQeen13 a întrebat:

Am fost cu un baiat mai demult si i-am avut adresa lui de mess, si acuma nu mai sunt cu el si mi-am facut alta adresa de mess si nu stiu ce sa fac : il bag la prieteni sau nu? ma ajutati. (imi mai place putin de el dar el nu cred ca stie ).

6 răspunsuri:
| Cobra1994 a răspuns:

In lista ta de prieteni il poti adauga.dar sfatul meu ar fi sa il uiti..sa incerci sa vorbesti cu alti baieti si eventual sa iti faci un "iubit"..nu trebuie sa stai dupa acelasi baiat toata viatawinking baieti sunt in toata lumeawinking succes

| Roxaname a răspuns:

Pai eu sa fiu in locul tau nu l-as mai baga ca de situatia este un pic jenanta ca din iubiti prieteni nu mai puteti fi

| ingerasfitos a răspuns:

Pai daca inca iti place de el si il mai iubesti baga-l poate cine stie si el mai tine la tinewinking

| AnaMica01 a răspuns:

Daa...dc nu

| Axys a răspuns:

Sal daca tu doresti sal pui in lista e ok il poti pune happy dar o a creada ca te intereseaza de el iarasi mai ales ca tea fost prieten happy depinde ce gandest el pe moment atunci cand i spui pe mes cine esti oricum o sa te intrebe de ce happyl-ai adaugat din nou...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă-l în trecut și îți vezi de treaba ta.
Pa, pa.