| 123098lolol a întrebat:

Am fost cu un baiat o zi...Mrg... Apoi s-a impacat cu fosta lui iubita si i-a pus interdictie sa mai vb cu mine, bff-ul meu si cel mai bun amic al lui. Ne-a dat si ignor la id. Am incercat sa vorbim cu el dar de fiecare data zice ca este ocupat sau este cu iubita lui care nu se suporta. Ce pot face pentru a ne impaca ( ca amici )?

Răspuns Câştigător
| vlad24tm a răspuns:

Pai. Cand ai vezi impreuna du-te la el si intreaba-l asa:-Dece nu mai vorbesti cu mine?" si vezi ce iti spune incearca sa ignori ce spune pretena lui si continua sa vb cu elhappy Sper ca merit o fundita.batting eyelashesbatting eyelashes

SUCCESwinking

1 răspuns:
| roxanna_1751 a răspuns:

Cel mai bine e sa vb cu el... da oricum, e mai mult alegerea lui sa nu vb cu tine, adica oricat d mult ar tine la ea, ar trebui s-o faca sa inteleaga ca ea nu-i poate ordona cu cine sa vb sau nuh. vezi daca e numai si numai alegerea ei ca el sa nu vb cu tine...