| laura250898 a întrebat:

Am fost cu un tip, si s-a despartit de mine.as vrea sa il fac sa regrete ca m-a parasit... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Bratzz a răspuns:

Incearca sa-ti schimbi look-ul. Adica acum cand iesi fa-ti parul, asa cum inainte nu ti-l faceai, machiaza-te [cum iti sta mai bine.], imbraca-te cu haine care te avantajeaza, stai cu prietenii tai in locul in care stii ca si el obisnuieste sa vina. Fa-l gelos cu alti baieti. Adica nu trebuie sa ajungi la saruturi cu ei, pentru ca iubitul tau sa nu creada altceva, insa asa sa te ia un pic in brate, sau alte chestii minore e permiswinking
Sper ca te-am ajutat happy :* si sper sa ai noroc >:d

6 răspunsuri:
| InLove_1054 a răspuns:

Baga.te cu un prieten bun de al lui si fi foarte atasata de el cand e fostul prin preajma. Adica arata.i "cat de mult il iubesti". Fostul v.a fi gelos si v.a regretaa ca a pierdut o fata ca tine :*
Succes! fundita; o3?

| Byyb a răspuns:

Fii mult mai aranjata decat inainte dar nu intr-un mod vulgar. Si incearca sa cunosti mai multi baieti si isi va da seama ca a facut o greseala. Sper ca te-am ajutat. Mult noroc!

| Roxana6277 a răspuns:

Pai daca inca te mai place (macar putin) poti sa flirtezi cu alti baieti in preajma lui. O sa te vrea inapoi, chiar daca nu o sa recunoasca.

| unul1 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce vrei sa te razbuni pe el! asta e... nu cred ca te asteptai sa-ti traiesti toata viata cu el. pana la urma sunt destui baieti frumosi tongue! mult noroc!

| laura250898 explică:

Faza e ca.nu vreau neaparat sa ma razbun.dar.nici macar nu stiu de ce m-a parasit.nici nu ma mai saluta.si nu am facut nimicsad

| laura250898 explică:

P.S-Mi-e coleg