| bebytsutau a întrebat:

Am fost cusut la genunchi...si acum cand merg parca am un lichid inauntru ...se poate sa fiu suspect de apa la genunchi?

1 răspuns:
| amanda33 a răspuns:

Da bineteles. du-te la urgente si cere o radiografie. acolo iti trebuie o drena ( un furtunas bagat pe sub piele) care sa scoata lichidul si un tratament de maxim 2 saptamani cu antibiotice+antiinflamatoare pentru retragerea si distrugerea locului infectios. multa sanatate si succes