| angelinthedark a întrebat:

Am fost despartita de iubitul meu o perioada destul de lunga de timp, dar dupa acest timp ne-am impacat pana la urma...comportamentul lui fata de mine e foarte frumos, ma respecta, imi arata ca tine la mine, dar nu stiu... mi-e teama sa mai am incredere in el, mi-e teama sa mai imi arat dragostea fata de el, adica ii arat si eu ca il iubesc, dar nu ca inainte, parca e ceva schimbat la mine, il iubesc dar totusi parca nu mai e la fel, el e mai ceva ca mine, adica ma iubeste, dar eu nu mai simt chiar tot ce simteam, odata cu despartirea de el s-a produs o ruptura, nu mai stiu ce sa cred? Sa mai am incredere in el, m-a facut sa sufar cand ne-am despartit, pe perioada cand nu eram impreuna ma lua mai mult la misto, acum ce sa cred? Oare cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| Nita a răspuns:

Intro situatie asemanatoare am fost si eu. La inceput nu prea mai aveam incredere in ea, doar ca acum, dupa ce mia demonstrat ca tine la mine foarte mult, m-am schimbat si tin la ea mai mult ca inainte.

1 răspuns:
| LussyBubu a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... Poate acum chiar si-a dat seama ca te iubestethinking Totusi nu-i arata atata iubire ca inaintehappyTine-l mai "la distanta"happy