| eusuntdana a întrebat:

Am fost intr o zi undeva si prietenul meu cel mai bun mi a spus ca ma iubeste cum sa aflu daca ma iubeste cu adevarat? funda help

2 răspunsuri:
| Miky69 a răspuns:

Incearca sa te " apropie-te " de el vreo saptamana.Vezi ce face, Cum reactioneaza, ce intentii are ( bune sau rele. ), vrea sa te faca fericita/ sa zambesti., Vrea o relatie doar de ochii lumii sau una serioasa... sunt atatea chestii ce poate urmarii prietenul tau. Incearca sa vezi ce isi doreste si vezi daca ar merge o relatie. happy

Daca te-a ajutat, poate. Funda? happy
Succes.

| Miky69 a răspuns:

Incearca sa te " apropii " * de el...

iarta-mi greseala happy