| MeMonaIoana a întrebat:

Am fost intr-un club la o petrecere dar eu nu stiu sa dansez cu baietii. Unul ma abordat pe la spate si se tot freca de fundul meu, asa ca si eu mi-am frecat fundul de **** lui pentru ca imi placea baiatul respentiv(il cunosteam). As vrea sa stiu daca am procedat corect si daca stie cineva cum pot sa invat cum sa dansez in club cu baietii

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Buna. Ai procedat corect happy - asta ca sa moara toti letargicii si incuiatii. De fapt nu exista corect si incorect - daca tu te-ai simtit bine, e ok. Nevertheless, genul asta de dans in care partenerii nu stau fata in fata e mai provocator un pic, mai sensual, mai spre erotic iar din partea unei fete poate insemna ca accepta avansurile unui baiat si ca poate vrea mai mult. Intr-adevar e un pic mai trashy, mai dirty dar cam atat. Nu presupune un sex oral cand se pleaca din club so, enjoy.

PS: daca totusi ai sub 17 ani, enjoy, dar mai cu moderatie (nu face exces din stilul asta de dans).

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

happyCum poti pune o asemenea intrebare? Ce virsta ai?

| Rosemarie a răspuns:

Exact. Nu ai procedat corect si cu prima ocazie cand e el prin preajma spune si tu ceva de genul...doamne ce tare m.a durut capu dupa petrecerea aia.nici numai stiu ce s-a intamplat dupa faza cu.[spui si tu o faza care s.a petrecut inainte de aia cu frecatul].
Si in legatura cu dansul.Nu stiu ce sa spun.Ideea e sa misti mult din solduri si sa improvizezi cu minile, sa ridici una, pe amandoua, sa le coordonezi cu miscarile trupului, si din cand in cand sa te lasi putin in jos... Exarseaza acasa. Puneti muzica la calculator si incearca sa simti ritmul cu trupul, misca-te ca si cum te-ai nascut asa, ca si cum toata viata ai fi facut asta. Nu e greu sa dansezi, iar dansul in club este cel mai usor, iar dupa parerea mea acest "stil de dans" se axeaza foarte mult pe miscarile soldurilor si pe atitudine.
Succes!:*

| cocainejunker a răspuns:

Nu ai procedat corect. damn! o sa te creada o usuratica. mai bine taci si nu ii zii nimic. daca ceva zii ca erai beata si nu-ti aduci aminte nimic

| MeMonaIoana explică:

Am 16 ani ca sa fiu ma precisa si nu a fost ceva gen dirty.

| MeMonaIoana explică:

Apropo bausem inainte imi daduse chiar el