| LCD a întrebat:

Am fost intrebata de o cunostina, ce stil vestimentar i se potriveste happy ii place foarte mult cum ma imbrac eu, si mi-a cerut parerea big grin
ea e mai micuta si firavahee hee e slaba si mica de statura. are parul scurt, si sanii mici. ce haine ar avantaja-o? ce stil sa adopte? eu i-am dat cateva sfaturi. spune ti si voi happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://images.google.ro/......tp?/imgres
pulovere lungi cu curele, mai largute nu mulate, sutien cu buret, cizme cu toc sau botine scurte cu toc, par scurt este ok, colanti alte culori decat negru (negrul accentueaza linia ) gri mov