| adriana901234 a întrebat:

Am fost la piscina cu prietenul meu. Acesta s-a excitat si m-a imbratisat si am simtit sub vaginul meu, penisul lui(nu a patruns in interior si amandoi aveam slipii pe noi), apoi el m-a penetrat cu degetul. Este vreo posibilitate sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Nai cum sa fii insarcinata, de la chestia asta, nu-ti fa griji, doar daca se masturba, si sperma o introducea la tine in vagin atunci poate dar nu. Sanatate!

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Nu,nu exista nici un fel de posibilitate sa ramai gravida. Dafuq...

| CK_Camelia_2004 a răspuns:

Ok ...asta e o FK intrebare...dar nu, nu o să ramai gravida.dar totuși nu e ceva normal sa bagi degetul in vagin, se poate infecta.