| georgiana_1927 a întrebat:

Am gasit o broasca testoasa si nu stiu ce fel de specie este. este micuta si are dungi verzi.imi puteti spune daca e acvatica sau de pamant? sau datim un sait ca sa vad.merci

2 răspunsuri:
| MEMO a răspuns:

Bago si tu in apa daca nu se ineacha inseamna ca este acvatica laughing

| aanndreea_4848 a răspuns:

Paii unde ai gasit-o? ai vreun lac pe langa? sau esti pe langa un camp sau ceva de genu?thinking hmm pai ai putea sa o duci la gradina zoologica sau botanica