| O fetitza frumushica a întrebat:

Am gasit pe un site id lui Miley Cyrus: miley_music_on
Este adevarat? Mie mi-se pare ca da. Dar nu stiu.

16 răspunsuri:
| aleksy a răspuns:

Nu prea cred...

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu este adevarat, este postat doar asa sa induca in eroare, nu si-ar lasa ea id pe site-uri. Daca vrei sa-i scrii si sa vezi ce scrie si ea fa-ti cont pe twitter:X

| Grimalkin a răspuns:

@ Ana-Maria94: am auzit ca Miley a renuntat la twitter. In fine, nu, nu este id-ul ei. Chiar daca are id, nu l-ar posta pe net. Si oricum, in America se foloseste mai mult MSN-ul happy

| YOLO3e333 a răspuns:

Miley Cryrus nu foloseste yahoo messenger! Si nu oricine il are deci sa va iasa din cap chestia asta cu id-ul vedetelor.

| thegreatgatsby a răspuns:

@Ana-Maria94 Miley si-a sters Twitterul in octombrie anul trecut.

| KatherineKath a răspuns:

Nu are yahoo messenger ID eu chiar stiu mi prietena

| anycutza [:X] a răspuns:

Sa stii ca vedetele de la Hoolywood nu folosesc YM
in al 2-lea rand chiar si eu ma dau drept MC si le cand la microfon si dau wb si lumea ma crede laughing

| elenaionescutpuuuu a răspuns:

Scuze ca iti spun cevabig grin
Nu mai crede in toate minciunile nu vei afla niciodata idu-l lui Miley pentru ca nu este ea la nici un id
;-)

| sickparade a răspuns:

Miley Cyrus nu are id de mess. Daca a avut Twitter si l-a sters tu crezi ca lasa sa ii stie tot pamantu` id de messlaughing? Anyway who cares?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In America se foloseste MSN nu Yahoo. Oricum ea nu are decat myspace, youtube si facebook oficial.restul nimic

| cmmx03 a răspuns:

Nu este al ei ca in america nici macar nu exista yahoo numai dac iii spune candva,,, in schimb au si ei hi5

| merlyncatelyn a răspuns:

Nu e real pentru ca si ea mi-a dat id-ul de pe profilul ei adevarat de sunphoto ro mileycyrusdestinycyrus.sunphoto.ro de acolo l am luat si am vazut-o la webcam si mi-a zis ca are laptop onde nimeni nu poate sterge adevarul intrati la ea si in stanga sau dreapta pe ondeva mai jos scrie my id si intrati si scrie acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@merlyncantelyn Nu exista site-ul asta.Acu,nu O fetita frunu stiuica e fraiera, ci u estilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley are MSN... nu id ...nici eu nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, ceilalti au dreptate...>>>>>>>>>>>

Adica ce vedeta si~ar lasa id pe site?
Si in plus Americanii nu folosesc messenger ci msm~ul.
olllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am id lui miley si chiar am vorbit cu ea, am vazut-o si pe web Dbig grinbig grinbig grin.