| cosmyna1 a întrebat:

Am gasit un adaptor prin casa si arata cam asa(http://www.google.ro/......tp?/imgres nu stiu exact unde se pune in unitate ca pe o parte nu am vazut nici o gaura genul ala.
Ajutor?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Este un adaptor pentru micro card SD. Este folosit la cardurile de memorie pentru telefon.Nu are treaba cu unitatea ta de la pc! Pentru el se foloseste un cititor de carduri si un card micro SD. Tu ai doar adaptorul.

1 răspuns:
| cosmyna1 explică:

Ai dreptate. laughing Am mai cautat prin dulapul in care il gasisem si am gasit si cititorul. Ii apartineau surorii mele care s-a mutat si niciodata nu am stiut cum se foloseste.
Ma scuzi dar ma depaseste tehnologiahee hee