| nimeni_1451 a întrebat:

Am hi5 nou. vreau iar multi prieteni multe comm~uri...care vrea sa sara cu url~uri...astept...:*

Răspuns Câştigător
| asya a răspuns:

1.Cu ce te incalzesc pe tine commenturile de la necunoscuti?
2.Aici nu ai prieteni...
3.Nu am cum sari, caci stau foarte relaxata in pat...

25 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Am o tehnica noua de sex. vreau iarasi multe fete.multe partide.cine vrea sa sara prima cu oferabatting eyelashes?

| nimeni_1451 explică:

Pt mine comentariile de la necunoscuti sunt pareri noi, sincere care pentru mine sunt binevenite... Dar tu stai in pat ca nu m`am adresat special tie...pa pa

| Silvia a răspuns:

Pai...hai uitati`va:D
http://sibel-silvia.hi5.com
Eu n`am timp sa dau comm`uri, da` o sa iti accept cererea de prietenie:D.

| cioko19 a răspuns:

De acord cu @asya tongue.
Cu ce te ajuta sa ai multi prieteni daca nu ii cunosti live? chiar nu inteleg fenomenul acesta cu hi5u'. Recunosc, si eu am, intru 1 data la 2 luni, dar nu sar dupa commenturi si friends si chestii de genu'... Bafta :*

| shishilik a răspuns:

Lasa tu URL-ul tau, si cei care vor vrea sa iti trimita o cerere de prietenie o vor face.tongue

| Mixed a răspuns:

Si daca ai hi5 nou ...trebuie sa il vada toti idiotii? si eu am hi5 dar nu-l fac public pe un site ...ca sa am "rating " sau vizualizari si com'uri ...pe bune ...cu ce va incalzesc pe unii comentariile astea?
M-am saturat sa vad de 1000 de ori acelasi com."mumusica " -."dragutzica" si alte diminutive d'astea...straight face
asta nu o spun din rautate... daca iti spune cineva ca esti frumoasa te simti mandra sau cum?
acum nu vreau sa fac teoria chibritului da unii sunteti penibili...straight face sorry

| Marii a răspuns:

Eu nu va pot intelege. Ce castigati daca aveti 1948585784 de commenturi? Se dau premi?
Prieteni mai inteleg, mai cunosti lume de prin tara, dar cu ce te ajuta la scoala, in relatia cu cei din jur. etc, toate commenturile astea?

| lola a răspuns:

De ce?
Aiurea...nefolositor.
Si o prietena de-a mea ii/ era obsedata sa aiba cat mai multe views-uristraight face

| Dior a răspuns:

Nu te grabi daca ai hi5 nou! mai astepta ca sa te obisnuiesti.

| soseta ucigasa a răspuns:

Vai tu... vrei multe comm-uri pentru toate pozele de pitipoanca. Cred ca ai ajuns deja la binecunoscutul stadiu de cersit comentarii de la altii, nu-i asa? Banuiesc ca trimiti mass in fiecare seara cu "pozici noi .comment pls" pentru ca acum 5 min ai fost la baie si ai te-ai fotografiat in oglinda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place sa ma uit pe hi5'uri da' nici gand sa'mi fac
[-x
si niciodata nu l'as face public pe site'uri
[-x
aici intra si cei mai ___________ oameni
decicall meu
si in niciuncaz sa imi fac reclama
si nu cersesc comm'uri si alte porcarii
sincer vb lu'@sya big hug
it is the bad call meu
doamne
n'am nmc cu u da e chiar penibilhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff;;)

daca imi dati comurii promit ca returnez ...plz lasatzi un comm >:d<
http://alizutaaaa.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://c-oo-l-andra.hi5.com...com dau back

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://floriidecires.hi5.com te astept :P cu commuri returnez :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord. zi-mi mesingeru tau.ilieanamaria10.

| wowyliciussss a răspuns:

Primeste ceva cel care se uita aici :> http://duracatalin95.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fuck off!

| Dayana95 a răspuns:

Http://yrynuka20.hi5.com Lasatzi commuri:) dau back;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti ceva dal intri
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=485117555

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa imi fac hi5 ma ajuti nineni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e ma sunteti chiar penibili sa moara vanilia mea nu stiu ce e in capul vostru=))

intra si u pe hi5`ul mei da si u un comm fau bck;

http://alexandrusmen.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am.nu stiu unde sa intru ca sa-mi fac hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arrecho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://bobytuzz.hi5.com

| Bubbles_8156 a răspuns:

LAsa'mi id tau. te ajut eu cu muuuuuuulte, muuuuuuulte commuri[ chiar mai mult de 1000