| lisa78 a întrebat:

Am iesit cu un baiat, genul de tip care pana atunci sa dadea la tot ce avea 2 maini, 2 picioare, un cap si preferabil, par blond. Dupa o atingere nevinovata a mainilor intr-o seara, am inceput sa vorbim mai mult si m-am invitat sa iesim. Am iesit, a fost ok, mai multe atingeri ale mainilor si o imbratisare lunga la despartire, plus mesaje in ziua urmatoare. In seara zilei urmatoare dupa ce am iesit, ne-am intalnit cu mai multi prieteni, asa, inainte de vacanta de Craciun. Am intarziat, asa ca el nu statea langa mine, ci langa o alta fata. Am vorbit putin, pentru ca el era prea ocupat sa rada ca fata langa care statea, ii vedeam mana incercand sa ii cumprinda umerii ocazional si oarecum din accident. In drum spre casa, paradoxal, am ajuns sa mergem toti 3 (eu, ea, el), iar la despartirea drumurilor, el a ales sa mearga cu ea, desi si drumul meu era la fel de aproape de casa lui. Dupa o seara in care nu stiam ce sa mai cred, in dimineata urmatoare m-am trezit cu un mesaj "Ce faci?" de la el si am ajuns sa nu stiu deloc ce sa mai cred. Intrebarea e: ce se intampla? De ce s-ar comporta asa un baiat?

Răspuns Câştigător
| lalla97 a răspuns:

Pentru ca asa e el. vrea sa aiba mai multe deodata..eu zic sa nu ii dai atentie sa-l lasi in pace pentru ca mai tarziu o sa suferi si o sa-ti para rau...sa ramana cu ea si tu o sa gasesti altul mult mai bun decat el care iti da atentie maxima doar tie nu imparte la N fete. te pup funda?happy