| clso a întrebat:

Am in clasa ca-ti va baieti care ma plac si nu stiu ce sa fac dar oricum am cativa draguti! dau funda!

8 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Uite,aici punem intrebari seriose,fara supararestraight face. Daca vrei sa te combini cu unu` dintre ei, treaba ta, daca nu ...tot treaba tahappy.
Ma bucur ca ai baieti in clasathinking(In toate clasele sunt baieti.tongue), ma bucur ca esti Miss si te plac totilove struck.
Pa`pawinking

| Alexander21 a răspuns:

In clasa ta? Nu face relatii intre colegi, si nici macar in scoala nu iti recomand.Pe viitor cand veti da ochii, mai degraba va veti evita.Si pe langa,daca se intampla sa fi cu unul,ceilalti vor scoate vorbe aiurea,din gelozie. Sfatul meu, fi atragatoare, insa prietena cu toti.Nu le permite sa isi intinda nasul la oala ta.

| 5SOS a răspuns:

Ar trebuii sa il alegi pe cel care iti place tie cel mai mult cum arata si cum se comporta, daca spui ca sunt liberi si te plac atunci o sa accepte.

| pinkystyleツ a răspuns:

Treci la partea a 2-awinking. relatia laughing funda?

| LoveJames a răspuns:

Alegel pe cel care iti place tie cel mai multhappydupa parearea mea conteaza mai mult cum se comporta decat cum arata(bine nu sa fie un tocilar din ala cu ochelari si din alealaughing)

| Psihiatra a răspuns:

Ramai prietena buna cu toti.Mai bine asa. Daca ii lasi pe ceilalti si alegi unul, oricare ar fi, ceilalti o sa-ti faca viata un calvar pentru ca nu i`ai ales si vei fi urata de tori straight face

| maddddu a răspuns:

Pai, nu te uita doar la aspecttongue vorbeste cu ei si vezi care-i demn de tinebatting eyelashes!

| maddddu a răspuns:

Tweety draga, daca pe tine te-ar placea baietii inseamna ca esti misS? Masoara-ti cuvintele, vad doar ofticare in tot raspunsul tautongue.