| NatiX a întrebat:

Am in clasa o colega de care imi place ea are 14 eu 15 cum sai spun ca o plac?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic sa nu-i spui nimic pana nu esti convins ca si ea are sentimente pentru tine, altfel va fi destul de stanjenitor pentru amandoi. Incearca pentru inceput sa te apropii de ea, sa vorbiti mai mult si eventual sa iesiti pe afara impreuna cateva dati si vezi cum evolueaza lucrurile.

| NatiX explică:

Mersi dar... Ea nu sunt sigur ca ma place

| Andrei_Tudor_1995_cRIu a răspuns:

Nu te grabi(fa pasi mici) in cazul in care atunci cand va intalniti te ia in brate pur si simplu incepi si o iei in brate din ce in ce mai des, apoi cand te consideri suficient de pregatit du-te si intreab-o asta:Intreab-o cum poate sa se puna intr-o relatie cu o persoana...ea va raspunde blabla bla apoi ii spui Te iubesc(in cazul meu a mers)

| Corbrozgri a răspuns:

Ar fi indicat sa-i spui direct face2face tpt ce simti fara sa iti muti privirea din ochii ei.