| anonim_4396 a întrebat:

Am în clasă o colegă foarte frumoasă. se uită tot timpul la mine mai ales n ore sau cand mai dansez prin cls. îmi place d ea. dar nu stiu dc ei îi place de mine. ce sa fac? sfaturi şi p bmw_hamman2009?

2 răspunsuri:
| unknow91 a răspuns:

Pai ce mai astepti, daca tu spui ca iti place de ea si ei ii place de tine, de ce nu faceti o incercare sa vedeti daca va sta bine impreunawinking
Mult succes!

| Noitzee a răspuns:

Baga-te cu ea in seama mosulewinking Invit-o in parc, la un film, la o ciucalata fierbinte ca pe vremea asta nu mere inghetata laughing prinde putin tupeu pana nu ti-o ia cineva happy