| Coarna_Mihai_1990 a întrebat:

Am inceput sa fac burtica laughing, ce exercitii ziceti sa fac, eu ma gandeam la flotari, si abdomene multe, si poate si niste fotbal cu multa alergatura, dar as mai vrea si pe langa ce pot sa fac sa mai dau jos din burta. big grin laughing

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Iti sugerez sa faci jogging, adi\ica sa alergi zilnic cate doua ore o sa aiba vei vedea.

| MarianWLF a răspuns:

Si eu am pus ceva pe mine cu sarbatorile astea, eu fac alergare si cel mai important, abdomene, simple / cu gantera / in diferite pozitii, gasesti pe youtube tutoriale cu abdomene ai de unde alege mai multe pozitii, dar sa iti dau un sfat, in timp ce faci si incepe sa arda muschii tare atunci trebuie sa tragi cat de mult poti, atunci arde cel mai tare grasimea.

| BogDaNuTzXD a răspuns:

Stii?
Ai putea sa te apuci de Sportul "Parkour"
Este un sport frumos si nu necesita mare lucru, nu trebuie sa dai bani pe echipament, numai daaca vrei sa iti iei niste adidasi buni pentru parkour, oricum documenteaza-te de sportul parkour este foarte frumos si ajutator. happy funda?

| Coarna_Mihai_1990 explică (pentru BogDaNuTzXD):

Da dar ar trebui sa gasesc si un loc happy care sa ma ajute ca nu poti face chiar oriunde tongue