| 101Aem a întrebat:

Am inceput sa ma distrug pentru o fata. In sensul ca nu mai mananc de ceva zile aproape deloc, apa beau destul de putina(o sticla de 2 l imi ajunge cam 4-5 zile), nu mai am chef de viata, cand am bani vreau sa ii beau sau sa-i stric etc.O plac foarte mult pe fata si ea nu vrea sa fim impreuna sad. Simt ca nu mai am niciun rost in viata, tare mult as vrea sa o fac sa ma placa, de fapt am facut-o prin mai multe moduri..dar...Simt caa nu mai am niciun rost in viata! Ajutati-ma cu niste metode sa o fac sa ma placa si spuneti-mi ce sa fac cu mine, simt ca nu mai rezist, cu nervi sunt la pamant. Ajutor nu mai rezist crying FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

"Dragut' Prin acelasi lucru am trecut si eu cand am fost mort dupa o pipita de 19 ani.Ce ii ofeream la tipa, nu era multumita.Iam oferit afectiune, respect, si o sinceritate prea sufocanta. Orice ma intreba ii spuneam pe sleau nu ma codeam, nu ma rusinam, Sunt genu de barbat direct in orice subiect.Nu a fost sa fie. Tipa la 19 ani era aeriana, parea de 14 ani.Numai mancam, numai beam, o stresam cu telefoanele.Pana cand in o buna zi mi-am revenit.Eu find scorpion, ea find varsator, sanse sub 15% sa fim impreuna daca ne luam dupa astre.Sa dovedit a fi adevarat.Pana la urma i-am trimis un mesaj si i-am dat in 'toaca' cum se spune pe romaneste.Am atins-o unde a durut, De atunci numai ma cautat.Si o sa am grija sa numai ma caute, am taria sa trec pe langa ea pe strada fara sa o bag in seama.Sunt razbunator din fire.Fa la fel ca mine,indiferenta doare. Daca iti poti rasuci cutitul in propria rana,sa presari sare peste tot,Stai fara grija,vei putea face asta la toti care te supara,Fa-o, nu sta pe ganduri, arata-i ce pierde, ignoro, daca nu merge.O sa se dea cu pumni in cap mai incolo cand da peste altu si o face carpa luiwinkingRoata se invarte.Capul sus, privirea inainte.Nu s-a terminat totul pentru ca ea nu te doreste.Plin pamantu de fete (are balta peste:X) Si inca ceva care ar trebui sa ti minte.Barbat nu e ala care F*te 1000 de femei, ci ala care refuza 1000 de femei pentru cea de acasa. Tine-l minte, aplical si crede-ma, orice femeie va vrea sa te aiba daca esti un barbat sincer si afectos si nu cauti doar 'scorbura' happy bafta.

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Roses a răspuns:

Dragostea nu se cumpara, nu se forteaza. Daca tu chiar o iubesti si o respecti, las-o in pace, nu o obliga si nu o bate la cap. Dragostea este indelung rabdatoare

| Sticket a răspuns:

Inca un om care se distruge singur si intra in depresie pentru o fata.Bun, uita-te in oglinda da-ti 2 palme, scoate-o de la friends pe fb etc, rupe orice legatura cu ea, nu mai bea pentru ca nu rezolvi nimic, mai da-ti 2 palme si cauta alta.