| mansgshahagsgsu77 a întrebat:

Am început să vorbesc cu un baiat, totul bine si frumos pana mi-am dat seama ca imi place de el si chestii de genu, dar nu i-am zis. Alaltăieri m-a intrebat daca il plac si etc, mi am luat inima în dinți și i-am zis ca da, si mi-a zis ca si el ma place si asa mai departe, si imi bătea apropouri de poze nud, i-am zis ca nu, am principiile mele si nu vreau sa i trimit si a inceput" Dacă ții la mine imi trimiți, principiile sunt doar o scuza*. Am încercat să vorbesc cu el si sa i explic dar degeaba, aseară ne-am certat ca era el gelos(tin sa mentionez ca e foarte suparacios si incapatanat) si cand el se supără eu trebuie să l împac, cand ma supăr eu trebuie să mi treaca asa(ca si cum l ar durea in fund), aseară m-a intrebat daca vreau sa continui cu el si i-am zis ca da, dar mi-a pus o condiție, sa i trimit poze ca e si el bărbat si ca are nevoi si etc si i am zis ca nu, ca s mică (eu 16 spre 17 si el 20) zicându mi ca asta e doar un pretext si spunându mi ca daca o sa stau cu principiile in fata o sa stau singura toata viata. După ce i-am zis ca nu i trimit nu mai da nici un semn de viata. Si habar n am ce sa fac si ce sa inteleg... asa ca un la revedere frumos mi-a zis ca s o găină fricoasa=)

Răspuns Câştigător
| UnDiavol a răspuns:

Nu-i da Nicio poza lui zdreanță ăla te TE FOLOSEȘTE DESTEAPTO SCAPĂ DE EL URGENT! Ăla nu te iubește cu adevărată îi pasa de corpul tău atâta tot nimic altceva Absolut nimic altceva doar sex vrea nu-i pasa de sentimentele tale de principiile tale de tine nu-i pasă cu Adevărată nu dormi pe tine nu fi oarba Dacă îi pasa cu Adevărată de tine și te iubește cu Adevărată nu se gândea atâta de bolnava și de infect sate forțeze săi trimit nud zdreanță ăla ești proasta? Dece mai stai cu așa infecție? Vrei sate și lase gravida și sa profite de tine sași bată joc de tine sate folosesc asta vrei? Fi fata deșteaptă serioasă și nu mai sta lângă așa zdrențe stai departe de iei deschide ochi meriți sa fi fericita cu Adevărată

| mansgshahagsgsu77 explică (pentru UnDiavol):

Păi nu i-am dat si nici n am de gand sa o fac. Pur si simplu vreau sa vad si parerile altor oameni cu situația asta?‍♀️mulțumesc pentru raspuns si incurajare⭐

| UnDiavol a răspuns (pentru mansgshahagsgsu77):

Mersi frumos pentru funda nu era nevoie chiar nu-mi pasa de chestiile aste oricum nu le înțeleg rostul nici nu-mi pasa de ele
Ce Conteza cu Adevărat pentru mine este ca am putut sate ajut asta ma face fericit cu Adevărată sa fi fericită

| ion326 a răspuns (pentru UnDiavol):

Ai rupt limba română, dar ai dreptate.

4 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Ar trebui sa-i fie rusine. Daca vrea sa sse autosatisfaca sa se uite la poze sau videoclipuri de pe net.
El nu intelege ca ceea ce face este corupere de minori.
Eu nici sotiei nu i-as da poze nud, deoarece nu se stie niciodata ce se intampla de-a lungul vietii si le foloseste impotriva mea.
NU! Nu trimite nimic. Daca el vrea o relatie cu tine - relatia pe net este in aer, precum undele care o transmit, trebuie sa accepte ca nu o poza nud o mentine.