| MiaRadu a întrebat:

Am incercat sa fac o gluma proasta de genul moarta si prietena mea cea mai buna s-a supărat pe mine cum fac sai îi explic ca nu am vrut sa o supăr că nu vreau să mă pârască la dna mea bibliotecară și nici să mă blocheze pe WhatsApp nu vreau am nevoie urgent de ajutor

2 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Spune-i un sincer cu Adevărat, am greșit cu o "glumă " proastă fără bun simț, fără să-mi pese cum te vei simți tu ca om, îmi pare cu Adevărat rău că n-am loat în considerare câți pot răni inima și sufletul tău, sentimentele tale Adevărate prin manifestarea mea făcând pe mortul și boul!

Acum ști că a face pe mortul nu-i o glumă! Este o "glumă" proastă!

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

"o gluma proasta de genul moarta"?
Deci stii ca ai facut glume proaste.
Asta a fost lectia ta: sa nu mai faci pe viitor!