| pacman a întrebat:

Am incercat sa instalez un joc si cand vreau sa intru in el imi da eroarea asta http://img442.imageshack.us/img442/102/57343501.png am incercat 2 variante diferite a jocului si tot asa apare! stie cineva ce are?

3 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Cheama un preten sau p candva care are jocul sau care stie un site mai bun.winking sh ti. l instaleazza.

| pacman explică:

Prison.Break.The.Conspiracy,
xp
1gb ram, AMD 2GHz, NVIDIA 5500+.
si da am respectat pasii de instalare!

| skid a răspuns:

Ai uitat sa ne dai cateva detalii ca sa putem sa itir aspundem, ca doar nu suntem mediumuri sa citim gandurile.

1. Ce joc?
2. Ce sistem de operare?
3. Detaliile calculatorului.
4. Ai respectat pasii de instalare al jocului?