| Culturism69 a întrebat:

Am incercat sa ma inregistrez pe conquistador dar nu pot nicicum.
Jucam acum 2-3 ani si nu ma lasa cu adresa de emai-l de atunci dar vad ca daca dau la parola uitata si scriu aceeasi adresa care spune ca e luata, imi spune acolo ca e incorecta.
Alta adresa iarasi nu merge. am facut emai-l nou, am facut cont nou dar nu imi trimite emai-l de confirmare cont. Nu mai stiu ce sa-i fac.
Daca aveti careva cont si nu mai jucati, dau funda.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Nu cred ca se mai ocupa cineva de site-ul ila de ceva vreme.

1 răspuns:
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Buna. Si eu am patit la fel ca tine si am citit pe forum ca acum este o problema cu site si nu poate trimite informatii pe e-mail.